Služby

SŤAHOVANIE

- služba dostupná od 01.01.2019

Našli sme Vám nové bývanie a potrebujete sa presťahovať? Využite z našej strany bezpečné, rýchle a pohodlné sťahovanie, ktoré Vám ponúkame a zahoďte starosti so sťahovaním za hlavu.

UPRATOVANIE NEHNUTEĽNOSTI

Ak ponúkate Vašu nehnuteľnosť do prenájmu, podnájmu, predaja a nemáte dostatok času na upratanie Vašej nehnuteľnosti, skúste sa spoľahnúť na našu spoločnosť a osloboďte sa tak od nadbytočných povinností.

Oznámenie o zamýšľanom návrhu na vklad - cena podľa platného zákona

Možnosť podávať oznámenie o zamýšľanom návrhu na vklad je upravená v § 30, ods. 2 katastrálneho zákona. Pri podaní návrhu na vklad aj s oznámením bude správny poplatok znížený za návrh na vklad.

Územné rozhodnutie, Stavebné povolenie - vybavenie

Vybaviť územné rozhodnutie, alebo stavebné povolenie nie je jednoduchá záležitosť. Treba sa dobre pripraviť a vyzbrojiť trpezlivosťou. Územné rozhodnutie ako aj stavebné povolenie môžeme vybaviť za Vás po tel. dohovore na čísle 940 325 417.

Stanovenie trhovej hodnoty nehnuteľnosti

Toto potvrdenie sa vystavuje na základe žiadosti pre dedičské konania, majetkové vysporiadanie, rozvody, súdne spory a podobne.

Preverenie právneho stavu nehnuteľnosti

Ak začínate uvažovať o kúpe konkrétnej nehnuteľnosti, okrem posúdenia lokality, technického stavu a ostatných viditeľných charakteristík je dôležité nezanedbať ani overenie právneho stavu nehnuteľnosti.

Poradenstvo a oceňovanie

Poradenské činnosti a služby oceňovania v súvislosti s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností na základe poplatku alebo zmluvy.

Výstavba RD - Spolupráca s developerom

- Cena v závislosti od Vami vybraného ponúkaného projektu

Vzájomné prepojenie informácií a skúseností developerov a našej kancelárie prináša ponuku a služby pre zákazníkov, ktoré bližšie vystihujú jeho potreby a možnosti.

ÚVERY

Asistencia pri vybavovaní hypotekárneho úveru zabezpečovaná hypotekárnym špecialistom.

POISTENIE

Chráňte si svoj majetok a uzatvorte si výhodné poistenie nehnuteľnosti! Poistenie domu, bytu a domácnosti spoľahlivo zabezpečí ochranu vášho majetku pred neočakávanými rizikami a škodami. Vinkulácia.